http://ciltbakimin.com/wp-content/themes/CrafterV2
Anasayfa Ok Ok Varisli Bacaklara Doğal Çözüm

Kimyager ve güzellik uzmanı Şems Aslan varislerin sadece görüntüyü bozmadığını, ayrıca bacaklarda ağrı ve sancıya sebep verdiğini ve bunun önlemini kendisininde kullandığı bu doğal tarifler ile aldığını açıkladı.

Pürüzsüz ve sağlıklı bacaklara sahip olmak için bu tarifleri mutlaka deneyin…

variss

Varisli Bacaklara Doğal Çözüm

1.TARİF
10 gram papatya kurus, 50 gram ada çayı, 50 gram at kestanesi, 5 gram patates nişastası bu malzemelerin üstüne 250 gr kaz yağı (organik pazarlarda bulunuyor) ilave edin ve benmari usulü 2.5 saat ocakta tutun. 1 saat soğuk yerde bekletin ve yine 1 saat kaynatın. Tülbentten sıkın. Kavanoza doldurun. Sabah akşam bacaklarınıza sürün.

2.TARİF

1 tane yetişmemiş yeşil domatesi 2 yere bölüp varislerinizin üzerine koyun. Hafif yakma hissedene kadar bekletin. Buz gibi su ile yıkayın. Günde 5 defa 2 hafta sonra kötü görünümlü varislerin gözle görünür şekilde kaybolduğunu göreceksiniz

Varis Tedavisi

3.TARİF

250 gr rendelenmiş sarımsak üstüne 350 gr bal ilave edin. Tahta kaşıkla karıştırıp 5 gün bekletin. Kahvaltıdan 30 dk önce 1 yemek kaşığı tüketin.Sarımsaklı bal,damarların elastiyetini sağlayarak kan dolaşımını hızlandırır.

Benzer Yazılar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?