http://ciltbakimin.com/wp-content/themes/CrafterV2
Anasayfa Ok Ok Jetpeel Yöntemi ile Cilt Bakımı

Jetpeel Yöntemi ile Cilt Bakımı

Günümüzde cilt lekeleri, ince kırışıklıklar, doğum lekeleri, sivilce izleri, ciltteki geniş gözenekler gibi cilt sorunları için çözüm bulamamak söz konusu değil; ancak birçok uygulama arasından hangisini tercih edeceğimize karar vermek zor olabilir. Farklı cilt gençleştirme ve bakım yöntemleri, bunların olası yan etkileri, daha çok hangi yaş grubuna ve hangi sorunlara yönelik sorunları halledebildikleri gibi konularda bilgi edinmelisiniz ki sizin için doğru olanlarını ayırt edebilesiniz. Bu yazıda sizi bu farklı uygulamalardan biriyle tanıştıracağız; jetpeel ile cilt bakımı.

Hızlı ve acısız bir yöntem olan jetpeel esas olarak cilde hava ve oksijen gibi doğal gazlarla serum fizyoloıjik verilmesine dayanan bir nevi mekanik peeling yöntemi. Cildin parlaklığını ve berraklığını belirgin derecede değiştiren bu uygulama tek başına kullanılabildiği gibi lazer vb. başka cilt bakım uygulamalarıyla da kombine edilebiliyor. Bu durumda uygulamanın cilde etkisi daha fazla oluyor ve daha parlak sonuçlar alınıyor tabii ki.

Jetpeel ile cilt bakımı

Derinizin kuruluğunun giderilmesini, çok daha nemli ve ışıltılı bir cilde sahip olmayı istiyorsanız; cildinizde yara ve akne izleri varsa ve bunların daha az belirgin olduğunu görmeyi hayal ediyorsanız jetpeel ile cilt bakımı yaptırmak size bunları sağlayacaktır. Aynı zamanda cilde mikro masaj da yapan bu uygulama derinlemesine temizlik sağlıyor ve başka bakım uygulamalarının cilde daha iyi işlemesi için zemin hazırlıyor. Jetpeel’in özel başlığı aracılığıyla ihtiyacı olan tüm vitaminleri ve serumları alan cildiniz daha ilk uygulamada fark edeceğiniz ekstra bir yumuşaklık ve parlaklık kazanıyor. Bu enjeksiyonsuz, ağrısız cilt bakımı uygulaması cildin gözeneklerini de küçültüyor.

Jetpeel’in başlıca uygulama alanları yüz, boyun ve dekolte bölgesi; bunun dışında gereklilik halinde vücudun göğüs, sırt, el ve ayaklar gibi farklı bölgelerine de uygulanabiliyor.

Benzer Yazılar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?