http://ciltbakimin.com/wp-content/themes/CrafterV2
Anasayfa Ok Ok İbrahim Saraçoğlu Sivilce Maskeleri

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Maskeleri

Sivilceler bayanlar için ergenlik dönemi ile birlikte kendini gösteren en istenmedik cilt problemlerinden biridir. Bazı zamanlarda sivilceler kişiyi psikolojik açıdan dahi bunalıma itebilmektedir. Özellikle adet dönemleri, stresli zamanlar ve yoğun yaşam koşullarında ortaya çıkan sivilcelerden kurtulmak için İbrahim Saraçoğlu sivilce maskeleri oldukça etkilidir. İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen doğal sivilce maskeleri sayesinde sivilcelerinizden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Sizlere İbrahim Saraçoğlu’nun sivilceler için önermiş olduğu iki maske tarifinden bahsedeceğiz;

İbrahim Saraçoğlu sivilce

Elma ve Kayısı Maskesi

Sivilcelerden kurtulmak için tüm cilt tiplerine uygun olan elma ve kayısı maskesini deneyebilirsiniz.

  • 1 adet orta boy kırmızı elma
  • 4 adet kayısı

Malzemelerinizin sert olmasına özen göstermelisiniz. Kırmızı elmanın kabuklarını çok ince soyarak maske tarifine başlayabilirsiniz. Çünkü bu tarifte elma değil kabukları kullanılıyor. Kayısıyı ise ikiye bölerek çekirdeğini çıkarın ve çekirdeğinin içindeki beyaz kısmı kaşıkla ya da bıçakla çıkarın. Geriye kalan kayısıyı elmanın kabukları ile ufak bir tencereye alarak içerisine bir fincan da su ilave ederek 5 dakika kadar kaynatın. Karışımın suyu azaldıkça üzerine biraz daha ilave edin. Ardından robottan geçirdiğiniz karışımı yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayın. Maskeyi 25 dakika kadar yüzünüzde beklettikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayarak maskeyi temizleyebilirsiniz.

Elma Sirkesi ve Maden Suyu

İbrahim Saraçoğlu sivilce maskeleri arasında oldukça etkili bir maske de elma sirkesi ve maden suyu karışımıdır. Asit içermeyen doğal elma sirkesi ile maden suyunu karıştırarak sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez sivilcelere sürün. Yarım saat bekledikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayın.

Cildinizde oluşan sivilcelerden kurtulmak için sizlere önerilen bu maskelerden birini sivilce sorununuz çözüme ulaşıncaya kadar düzenli olarak kullanın. İbrahim Saraçoğlu sivilce maskeleri sayesinde kısa zamanda cildinizin pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuştuğunu fark edeceksiniz.

Benzer Yazılar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?