http://ciltbakimin.com/wp-content/themes/CrafterV2
Anasayfa Ok Ok Etkili Cilt Bakım Ürünleri

Cilt bakımında muhteşem paralar dönmektedir.Öyle ki basit bir nemlendirici için bile reklamlarda oynayan mankenler milyonlar almakta, bunun yanı sıra aynı krem için bilbord reklamları için paralar verilmekte, internet sitelerine reklam için paralar verilmekte milyonları bulan bu reklamlar 10 Tl lik bir krem için düşünebiliyor musunuz? Piyasanın varlığını ve gücünü 10 TL lik kremi satarak tüm masraflarını çıkarıyorlar ve kara geçiyorlar…Birde bunun 300 TL lik bir cilt bakım ürünü için olduğunu düşünün.

Doğal cilt bakımı

Doğal cilt bakımı

Bilinçli insanlar ise reklamlara aldırış etmemelidir.En basitinden anlatayım.Markası ne olursa olsun bir krem plastik bir kaba girdiği anda  benim için güvenirliği bitmiştir ve kadar güvenli derlerse desinler plastik maddelerde toksik atıklar mevcuttur. Ve bu atıkları Dünyadaki ışığımız olan gözlerimizin kenarlarına sürüyoruz.Tehlikenin farkında mısınız?Markası ne olursa olsan cilt bakım firmalarının tek düşündüğü paradır.

Peki  ne yapmamız gerekiyor.Öncelikle illa bu pahalı ürünlerden alacağım ben diyorsanız ürünlerin mümkün olduğu sürece cam bir kap içerisinde olanı tercih etmeniz gerekiyor.Hatta imkanınız olursa deneme ürünlerini alın, biraz kullanın cildinize zararı veya bir etkisi olmadığında ürünü kullanmayın.

Diğer bir yöntem yani en güvenli yöntem ise cilt bakım ürünlerini doğal yollardan elde etmenizdir.Yani evde kendiniz hazırlamanızdır.Televizyonda ve internet sitelerinde doğal ürünlerle cilt bakımı tarifi verilmektedir.Orada yayınlanan tarifleri cildinize uygulayabilirsiniz.Örneğin sitemiz ciltbakimin.com da yayınlanan tariflerden yararlanabilirsiniz.Doğal tarifler de ise dikkat etmeniz gereken nokta malzemelerin doğal olmasıdır.

Benzer Yazılar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?