http://ciltbakimin.com/wp-content/themes/CrafterV2
Anasayfa Ok Ok Estetikte Son Trendler

Estetikte Son Trendler

[reklam1]
Estetik cerrahi her geçen gün gelişen teknolojisi ve yenilikleri ile birçok gelişmeyi beraberinde getiriyor. Moda dünyasında görülen yenilikler estetik alanında da kendini gösteriyor ve birçok yeni güzellik anlayışı meydana geliyor. Peki estetikte son trendler neler ve en çok tercih edilen estetik yöntemler neler? İşte sizlere bu sorunun cevapları;

Estetikte Son Trendler

    • Rafine Burunlar: Eskiden burun iç bölgesinde gerçekleştirilen cerrahi operasyonlar sonucu hastaların iyileşme süreçleri 7-10 gün arası sürerken, şimdilerde geliştirilen yöntemler ve tecrübeler sayesinde burunda sadece düzenlenmesi gereken yerler düzeltilerek travma sonrasında oluşan morluklar en aza indirilmektedir. Aslında eskiden uygulanan yöntem ile şimdiki uygulamalar aynı olmasına rağmen işlemin rafine edilmiş olmasından dolayı tecrübe kaynaklı bazı avantajlar ortaya çıkmaktadır. Rafine burun estetikleri sonucunda daha doğal bir görünüm ve sıkıntısız bir süreç yaşanmaktadır.
  • Yağ enjeksiyonları: Estetik cerrahide son yıllarda adından en çok söz edilen botoks kadar kullanılan bir yöntem daha var. Kök hücreden geliştirilmiş yağ enjeksiyonları da estetikte son trendler arasında yer alıyor. Yağ enjeksiyonları kök hücreden yoğunlaştırılarak yüz gençleştirme işlemleri yapılmaktadır. Kişinin kendi vücudundan alınan yağların dolgu şeklinde yine kendi vücuduna uygulanması yoluyla hücrelerin gençleşmesi sağlanıyor.
  • Kaş ekimi: Moda dünyasında yaşanan gelişmelerin estetik cerrahide de etkisini göstermesi devam ediyor. Geçen yıl moda olan ince kaşların yerini bu sene kalın kaşlar oldu. Hal böyle olunca ince kaşlara sahip bayanlar da soluğu kaş ekimi için estetik cerrahide buldu. Kaş estetiğinde ense bölgesinden alınan saçlar kişide çizilerek belirlenen kaş bölgesine ekim yapılıyor.

Estetikte son trendler arasında botoks hala popülerliğini korumaya devam ediyor. Bunun yanı sıra elmacık kemiklerini belirginleştirme, dudak estetiği, göğüs estetiği, kulak operasyonları ve göz gençleştirme gibi birçok estetik operasyon da trendler arasında yer alıyor.

Benzer Yazılar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?