http://ciltbakimin.com/wp-content/themes/CrafterV2
Anasayfa Ok Ok Cilt Onarıcı Gece Serumu

Cilt Onarıcı Gece Serumu

 

Cildimiz yıllar geçtikçe, yaşlanmanın, güneş ya da soğuk hava gibi dış koşulların da etkisiyle, yıpranıp, esnekliğini kaybetmeye başlar. Esnekliğini kaybeden bir cilt ise kırışıp, sarkmaya, lekelenmeye başlar.

 

Cildimizin, olması gerekenden erken, kırışıp sarkmaya başlamadan, rutin cilt bakımı yanında, özel bazı bakımlara ihtiyacı olduğunu unutmamalıyız. Bu bakımların, en önemlileri, cilt maskeleri, leke gidericiler yanında cildin yaşlanmadan ya da kötü dış koşulların oluşturduğu yıpranmaları onarıcı gece serumlarıdır. Çok özel etkili yağlardan değişik solüsyonlardan oluşan gece serumları, belli bir yaşa gelmiş, yaşlanmanın ciltteki etkileri görülmeye başlamış kadınların vazgeçilmez cilt bakımı ürünleridir.

Gece Serumu

Anti aging özelliği olan, onarıcı serumlar, özellikle gece uygulanmalarının nedeni, uykuya yatıldığında cildin  serumu daha iyi emmesi, serumun ilt katmanlarına daha kolay nüfuz etmesidir. Bu serumun derinlemesine nüfuz ettiği cilt , siz  onarılıp, iyileşme sürecine girer. Tüm uygulanan ürünlerde olduğu gibi anti aging cilt onarıcı gece serumu için de önce cildin, cilde uygun bir temizlik ürünüyle iyice temizlenmesi gerekmekte. Daha sonra cilt bakımı ürünlerinizi her zamanki gibi , önce ferahlatıcı , dengeleyici toniğinizi daha sonra nemlendiricinizi uygulayabilirsiniz.

 

Sırada cilt onarıcı gece serumunuz var. Bu ürünler, gerçekten profesyonel, çalışmalar sonucu yine profesyonel firmalarca hazırlandığından, küçük bir şişesinin bile çok büyük fiyatlara satıldığını unutmayalım. Bu nedenle . onarıcı serumumuzu çok az miktarlarda kullanmakta yarar var. Çok güçlü, konsantre besleyiciler içerdiğinden , çok az miktarının cilt bakımı için yeterli olduğunu da aklımızdan çıkarmayalım. Avucumuza aldığımız bir iki damla serumu bir dakika kadar bekleyip vücut ısımıza gelmesini sağladıktan sonra yüzümüze aşağıdan yukarıya doğru düzenli olarak uygulayabiliriz.

Şimdi, güzellik uykumuza yatabiliriz. Artık daha mutlu, daha rahat ve daha özgüven dolu bir kişi olarak hayata ‘’merhaba’’ diyebilirsiniz.

Benzer Yazılar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?