http://ciltbakimin.com/wp-content/themes/CrafterV2
Anasayfa Ok Ok Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri

Ameliyatsız Yüz Germe Yöntemleri

Yüz gençleştirme uygulamalarına heveslenen fakat bunu ameliyatsız, enjeksiyonsuz bir şekilde yapmak isteyenler çeşitli ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasından tercih yaparak istedikleri görünüme kavuşuyorlar. Genellikle ağrısız, acısız olan ve kişilere tek seansta gençleşme olanağı veren bu tip uygulamalar yaşlanmayı geciktirmek isteyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. İşte bazı popüler ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemleri:

Öğlen tatilinde gençleşme’ sloganıyla tanıtılan ClearLift yöntemi ciltteki çizgi ve kırışıklıkları, kızarıklıkları, görünümü bozan ince kılcal damarları ortadan kaldırıyor. 20 dakikalık tek bir uygulamadan sonra bile ciltte gözle görülür bir iyileşme sağlayan bu uygulamayı 4 seans yaptırdığınızda görünümünüzde olumlu yönde oldukça büyük bir değişiklik oluyor.

Ameliyatsız yüz germe

Ultheraphy sistemi 30 dakikalık tek bir uygulamayla ciltte zamandan ve yerçekiminden ötürü oluşan tahribatı hafifletebiliyor. Ulthera cihazının uygulama başlığının cilde değdirilmesinden çok az bir zaman sonra ciltte değişimler başlıyor, aradan 3 ay geçtiğinde ise cilt arzu edilen ideal görünüme kavuşuyor. Bu sürenin sonunda yanak bölgesindeki düşüklüklerle göz çevresindeki gevşek görünüm toparlanıyor, çene kontürü belirginleşiyor, göz kapağındaki kırışmalar azalıyor. Uygulamanın etkisi 1 yıl kadar sürüyor.

Daha genç görünmek için ameliyatsız yüz germe yöntemlerini tercih edenleri mutlu eden yöntemlerden biri de V Shape. Yüzü anestezi yapılmadan, cilde kesi atılmadan gençleştiren bu yöntem fazla kilolardan dolayı ‘U’ şeklini almış yüzleri, köşeli çeneleri şekillendiriyor ve yüzün o zarif V şeklini almasını sağlıyor.

Mezolifting – vitamin enjeksiyonları cilde zamanla kaybettiği nemi, elastikiyeti ve ışıltıyı geri kazandırıyor. Yüzün tamamını, ayrıca boyun ve dekolte bölgesini kapsayan uygulama sırasında cilde organizmada artık azalmış olan temel moleküllerle beraber hekimin önerdiği bazı maddeler ve yüz kaslarını sıkılaştıracak protein moleküller  veriliyor. Kullanılacak formüldeki maddeler hastanın yaşına ve cildinin durumuna göre ayarlanıyor. Tek bir uygulamadan sonra daha koltuğunuzdan kalkmadan boynunuzda, çene altınızda ve yüzünüzde oluşan değişiklikleri fark edebiliyorsunuz.

Benzer Yazılar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?